Tourbulance Nedir?

give yourself a tourbulance

Tourbulance, gezgin bir müzisyenin kurduğu seyahat, sanat ve müziğin harika uyumunu tadabileceğiniz bir organizasyon şirketidir.
 

Tourbulance Ne Yapar?

Tourbulance, yurtiçi ve yurtdışına düzenlediği turlarda seyahatin tadını çıkarmanızı sağlar. Kamp ve festival etkinlikleri ile Türkiye’nin en iddialı kuruluşu olan Tourbulance, yurtdışında kamp organizasyonu yapan tek şirkettir. Ayrıca dünyanın en büyük festivallerinden olan Tomorrowland ve Sziget festivallerine tur düzenleyen Türkiye’deki yegane kuruluştur.


Tourbulance'ın Amacı

Tourbulance olarak, gelişen dünya ile birlikte yeni bilgiler öğrenmenin en iyi yolunun deneyimlemek olduğunu düşünüyor ve bu deneyimlerin sanat ile birleşimini sağlamayı amaçlıyoruz.
 

Tourbulance’ın Olmazsa Olmazları

Tourbulance, yapılan her organizasyondan en iyi verim almayı amaçlar ve müşterilerinin memnuniyetini ön planda tutar.
Tourbulance organizasyonlarından herhangi birine katılmanız durumunda alanında uzman, tecrübeli rehberler ve tur liderleri eşliğinde organizasyondan maksimum keyif almanız amaçlanır.


Tourbulance'ın Hedefleri

Tourbulance olarak tasarladığımız telefon uygulaması ile farkımızı ve kalitemizi ortaya koymaktayız. Tourbulance ve yaptığı organizasyonlar için hedef, Türkiye’deki seyahat acenteleri ve organizasyon firmaları arasında her zaman ilk ve tek olmaktır.
 

Neden Tourbulance’ı Tercih Etmelisiniz?

Telefon uygulamamız ile seyahatlerinizde ve sonrasında aktif olabileceğiniz sosyal bir platform, Avrupa’nın en güzel şehirlerinde deneyimli rehberler eşliğinde harika vakit geçirmek, gittiğiniz her şehirde sanat ve müziğin en güzel örneklerini tatmak için kendinize bir Tourbulance verin. 🙂


 
 

Çözüm Ortağımız

 
 
WhatsApp chat